لوگو پروژکتور چیست؟

لوگو پروژکتور تبلیغاتی منحصر به فرد و جذاب برای شما

شما به عنوان یک شخص حرفه ای در کسب و کار خود، همیشه سعی در یافتن راه هایی برای برجسته تر کردن نام تجاری شرکت خود نسبت به رقبا دارید. این مهم است که در تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید که باعث افزایش آگاهی از برند می شود و خدمات یا محصول شما را سرحال می کند.هم برای تبلیغات در فضای داخلی و هم برای فضای باز ، لوگو پروژکتور یک روش موثر برای نمایش برجسته آرم شما و جلب توجه مشتریان بالقوه است.

لوگو پروژکتور متنوع و مقرون به صرفه است و به شما این امکان را می دهد که از انواع سطوح مانند دیوار داخلی ، نمای ساختمانی که از روبرو فضای برای نصب دستگاه دارد یا کف سالن ها و راهرو ها برای نمایش پیام تبلیغاتی خود استفاده کنید.

اما برای اینکه بدانید لوگو پروژکتور چگونه کار می کند و برای شروع چه مواردی لازم است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

لوگو پروژکتور چگونه کار می کند؟

لوگوپروژکتور به یک گوبو ، یک سطح برای نمایش تصویر نیاز دارد. گوبو یک قالب کوچک دایره ای ساخته شده از شیشه است که طراحی لوگو یا تصویر دلخواه شما را به همراه دارد. برای کسب اطلاعات دقیقتر از گوبو میتوانید مقاله گوبو پروژکتور چیست؟ را بخوانید.
گوبو درون یک لوگو پروژکتور قرار می گیرد و هنگامی که نور از لنز عبور می کند ، تصویر بر روی سطح انتخاب شده ظاهر می شود. برای اطمینان از تصویری واضح ، انتخاب دستگاه متناسب با فضا و فاصله ای که دارید بسیار مهم است.

نحوه انتخاب لوگو پروژکتور مناسب

لوگو پروژکتور شما نقشی اساسی در شفافیت و روشنایی لوگو یا سایر تصاویر بازاریابی شما دارد ، بنابراین مهم است که یک مورد مناسب را برای برنامه مورد نظر خود انتخاب کنید. فاکتورهای اصلی که باید در نظر گرفت:

 

  • اندازه تصویر مورد نظر است
  • جایی که شما قصد دارید لوگو خود را نمایش دهید (فضای داخلی یا فضای خارجی)
  • روشنایی محیط و توجه به مقدار نور در فضای رقابت

 

لوگو پروژکتور پیاده رویی

این دستگاه مشکل مشاغلی که جایی برای نصب تابلو چلنیوم، تابلو روان و یا هر تابلو تبلیغاتی دیگری را ندارند و یا در تبلیغات خود به دنبال تنوع هستند را برطرف کرده است
به این صورت که نام برند، تبلیغات، تصویر، لوگو و یا هر طرحی را که در نظر دارند با کمک لوگو پروژکتور در کف پیاده رو میاندازند.
قابلیت بسیار مهم این دستگاه ضد آب و ضد گرد و غبار بودن آن است و به راحتی میتوان آنرا در فضای باز استفاده کرد که بسیار حائز اهمیت است.
موارد استفاده این دستگاه بیشتر برای مشاغلی که در طبقات زیرین مجتمع ها و یا طبقات دوم و سوم هستند، مشاغلی که بیشتر به فکر دیده شدن و برتری اند و میخواهند نام خود را در ذهن مخاطبین ثبت کنند، مشاغلی که به دنبال تبلیغات خاص و جدید هستند، میباشد.

این دستگاه در حالت معمول در فاصله 3 تا 6 متر نصب میشود و حدودا تصویری 2*2 تولید میکند.

 

لوگو پروژکتور دیواری

این دستگاه مشکل مشاغلی که به دنبال تنوع در تبلیغات، تبلیغات دائمی و متفاوت را ندارند برطرف کرده است.
قابلیت بسیار مهم این دستگاه ضد آب و ضد گرد و غبار بودن آن است و به راحتی میتوان آنرا در فضای باز استفاده کرد که بسیار حائز اهمیت است.

لوگو پروژکتور با خلق جذابیت های بصری و تصاویری بدون محدودیت رنگ امکان تبلیغاتی کم هزینه و دائمی را فراهم میسازد که علاوه بر جنبه تبلیغات، با نورپردازی ویژه در زیبایی محیط های تجاری و شهری تاثیر بسزایی دارد.

این دستگاه در حالت معمول در فاصله 10 تا 50 متر نصب میشود و حدودا تصویری 3*3 تا 15*15 تولید میکند. (در صورت نیاز به تصاویر بزرگتر دستگاه قوی تر و متناسب با فضای شما به طور سفارشی برایتان ساخته خواهد شد)

لوگو پروژکتور دیواری

تصویر لوگو پروژکتور را در چه سطحی نمایش دهیم؟

درباره لوگو پروژکتور تعداد سطوح موجود به عنوان بوم بازاریابی شماست. برخلاف تابلوهای چاپی یا دیجیتال ، شما به یک اندازه یا فضای خاص محدود نمی شوید.

اغلب اوقات می توان یک گوبو یکسان را در مقیاس بزرگ بر روی دیوار خارجی و در مقیاس کوچک روی یک دیوار داخلی یا کف باز پیش بینی کرد. نکات زیر به شما کمک می کند تا یک تبلیغات بسیار با کیفیت در سطح مورد نظر خود داشته باشید.

لوگو پروژکتور مناسب محیط خود را چگونه انتخاب کنم؟

پروژکتور تبلیغاتی داخلی

بارزترین بوم برای تبلیغات داخل ساختمان در سراسر دیوار یا کف، در لابی جلوی ساختمان شما یا در نمایشگاه، رویدادهای شرکتی و یا داخل پاساژ ها و مراکز خرید است. پیش بینی دیوار داخلی در محیط کم نور بهترین عملکرد را دارد ، اما با چند تغییر می توانید در محیط های دارای نور زیاد به یک تصویر جسورانه دست پیدا کنید.

پیش بینی کف در فضاهایی که دارای یک نقشه کف باز هستند به خوبی کار می کند ، اطمینان حاصل کنید که تمام لوگوی شما برای افرادی که در اتاق قدم می زنند قابل مشاهده است. تبلیغات را در کف ترمینال فرودگاه ، مرکز خرید یا صحنه ورزش انجام دهید.

پروژکتور تبلیغاتی در فضای باز

تبلیغات در فضای باز می تواند توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند و به نوعی از بهترین مدل های تبلیغات در شب محسوب میشود و به راحتی در کنار نورهای مصنوعی و پروژکتور های قوی قابل نمایش است.

اگر دفتر مرکزی شرکت شما در یک ساختمان بزرگ و چند طبقه مستقر است ، که از یک بزرگراه یا دیگر فضای عمومی شلوغ بسیار قابل مشاهده است ، لوگو پروژکتور یک جایگزین عالی برای تبلیغات بیلبورد است. گاهی اوقات ، می توانید با ایجاد یک لحظه تبلیغاتی غیرمنتظره و بسیار به یاد ماندنی را در ذهن مخاطبین خود حک کنید.

 هرچه را به عنوان بوم خود انتخاب می کنید ، دقت در اندازه تصویر و فاصله را هم در نظر بگیرید تا در نهایت تصویر با کیفیتی داشته باشید.فضای باز فرصتی عالی برای تبلیغات با لوگو پروژکتور در مقیاس بزرگ است فقط مطمئن شوید که این نکات به خوبی و به درستی رعایت شوند.

پروژکتور تبلیغاتی سطوح غیر متعارف

تبلیغات در عرض یک دیوار ، کف یا کنار ساختمان معمولاً یک کار ساده است زیرا سطح آن نسبتاً صاف است. شما همچنین می توانید بر روی سطوح غیر متعارف مانند آب ، پرده ، صخره و کوه از لوگو پروژکتور استفاده کنید. این سطوح چالشهای منحصر به فردی را به وجود می آورند ، اما با داشتن زاویه نور صحیح انتخاب دستگاه مناسب ، می توانید فضای بیشتری برای دستگاه خود پیدا کنید.

لوگو پروژکتور چه ویژگی هایی دارد؟

میتوانید از طریق حرکت و استفاده از رنگ ها و طرح های متنوع ، جلوه های چشم نوازی اضافی در تبلیغات با لوگو پروژکتور خود ایجاد کنید. در ضمن میتوانید برای تعویض خودکار یا دستی بین رنگها یا تصاویر ، مانند لوگو و پیام بازاریابی خود ، از لوگو پروژکتور های اسلایدی استفاده کنید. در حالت دیگر میتوانید از لوگو پروژکتور چرخشی استفاده کنید که در این حالت همه تصویر شما میچرخد. 

نوع دیگر از افکت وجود دارد آن هم قابلیت ثابت چرخشی بودن هست. به این صورت که میتوانید بخشی از تصویر را ثابت و قسمت دور آن را چرخشی تنظیم کنید. این حرکت به طور موثری توجه را به خود جلب می کند.

نتیجه گیری

افزودن لوگو پروژکتور به جعبه تبلیغات، فرصت های تبلیغاتی شما را بسیار گسترش می دهد. هیچ دلیلی وجود ندارد که خود را به فضای تبلیغاتی پولی یا یک تابلوی فیزیکی بالای درب محدود کنید. شما می توانید از یک پروژکتور سفارشی، یک تبلیغات نامحدود و متنوع برای چندین کمپین بازاریابی و مداوم ، از مارک تجاری در محل کار گرفته تا آگاهی از نام تجاری خارج از سایت ، در نمایشگاه ها ، کنفرانس ها، مراکز خرید و رویدادهای شرکتی استفاده کنید.

در ضمن در زمان استفاده از لوگو پروژکتور می توانید بارها و بارها و به صورت نامحدود و به آسانی گوبوی خود را با مناسب ترین قیمت تعویض کنید.
اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شرکت ویرا پرتو در تماس باشید.

5 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

لوگو پروژکتور چیست؟

پروژه ها

لوگو پروژکتور اسلایدی
لوگو پروژکتور دیواری
لوگو پروژکتور پیاده رویی
لوگو پروژکتور پزشکی
لوگو پروژکتور کافی شاپ
لوگو پروژکتور تالار و سالن پذیرایی

اطلاعات تماس

  • ایران ، تهران ،پارک فناوری پردیس ، ساختمان مرکز رشد نخبگان، شرکت دانش بنیان ویرا پرتو
  • 02174391414
  • viraparto.co@gmail.com