پروژکتور تبلیغاتی و کاربرد آن

پروژکتور تبلیغاتی حرفه ای ترین دستگاه تبلیغاتی

ممکن است تبلیغات زیادی برای دیده شدن نام کسب و کارتان کرده باشید اما هیچ کدام به صرفه و مفید نبوده، علت آن هم تکراری بودن نوع تبلیغاتی است که در اکثر کسب کارها رواج داشته و تقریبا همه از تابلو چلنیوم، تابلو روان، تابلو های تبلیغاتی و بنر ها استفاده کردند. بنابراین این سبک تبلیغات به شدت تکراری است و در ذهن ها ثبت نمیشود.
مقصر اصلی خود شمایید که هیچ وقت برای تبلیغات کسب و کارتان به دنبال تفاوت و جذابیت نبودید تا آن را با صدای بلندتری به مخاطبین معرفی کند.
با خرید پروژکتور تبلیغاتی برند خود را با صدای بلند به همه معرفی کنید.

از لوگو پروژکتور در چه مواردی میتوان استفاده کرد؟

  •  نمایش برند، عکس نوشته و یا شعر در همایش ها، سینما و نمایشگاه ها
  •  تبلیغات بر روی ساختمانها و مراکز تجاری بلند شهر
  • نمایش نام و عکس عروس و داماد در تالارهای عروسی در ابعاد وسیع
  •  نمایش لوگو برند و عکس به صورت اچ دی در داخل و سردرب و پیاده روهای فروشگاهها شرکتها هتلها مراکز خدماتی و…
  • پارک ها

ایجاد انواع طرح و لوگو و عکس و انواع نقش های زیبا توسط تابش نور با لوگوپروژکتور امکان پذیر است.شما طبق سفارش قادر به استفاده از دستگاه از فواصل ۳ متر تا ۲۰۰ متر می باشید.

 

مزایای تبلیغات با دستگاه لوگو پروژکتور

قیمت مناسب نسبت به دیگر روش های تبلیغات

لوگو پروژکتورها دستگاه های با طول عمر بالا با قیمتی مناسب هستند و می‌توانید تا سالیان زیادی آنها را به خدمت خود در بیاورید.
لوگو پروژکتورها بدون نیاز به تشریفات و برنامه ریزی خاصی تنها با اتصال به برق شروع به کارکردن می‌کنند و جابجا کردن آنها از محلی به محل دیگر کار آسانی است، که همین امر در کاهش هزینه تبلیغات بسیار تاثیرگذار است. لوگو پروژکتور ها همانند بیلبورد هستند که تبلیغ روی آن را می‌توان به راحتی و با کمترین هزینه تعویض کرد.
خرید یک لوگو پروژکتور همانند خرید یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ است. با توجه به اینکه لوگو پروژکتور ها از تکنولوژی انتشار نور بهره می‌برند و تصاویر نوری را ایجاد می‌کنند خیلی زنده‌تر از تبلیغات چاپی و حتی تلویزیونی می‌باشند.

 

نصب آسان

مهم‌ترین مزیتی که لوگو پروژکتور را از تبلیغات دیگر مستثنی می‌کند، امکان نصب آنها در هر محلی است. این محل می‌تواند دیوار، سقف، زمین، بیلبورد تبلیغاتی، جلوی درب فروشگاه و … باشد.
در واقع محل نصب لوگو پروژکتور(با توجه به کوچک بودن حجم خود دستگاه )نیاز به فضای فیزیکی خاصی ندارد و به راحتی قابل نصب و راه‌اندازی سریع می‌باشد. با توجه به اینکه لوگو پروژکتور ها از انواع تبلیغات نوری هستند، ناخودآگاه نگاه بیننده را به خود جلب می‌کنند.

تعویض نامحدود طرح

امکان تعویض گوبو و ایجاد طرح جدید با کمترین هزینه و نمایش آن با همان دستگاه لوگو پروژکتور ال ای دی ، ویژگی مهمی است که می‌تواند برای مصرف‌کننده کارآمد باشد.
استفاده از طرح‌های مختلف رنگی و تنوع در طراحی گوبو، لوگو پروژکتور ها را به یک تبلیغ مدرن و جدید تبدیل کرده است.
به کار بردن گوبو پروژکتور ها برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف و یا نورپردازی مراسم‌های خاص مثل لابی هتل ها، کافه ها، رستوران ها و …. یک تبلیغ مدرن محسوب شده و اثربخشی بسیار بالایی دارد.

تبلیغات در مکان های خاص

لوگو پروژکتور ها امکان تبلیغ در محل‌هایی که شرایط تبلیغ در آنجا فراهم نبوده است را فراهم می‌‌کند. برای مثال می‌توان بر روی زمین و یا دیوارهای معمولی و یا زاویه دار و … اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر با شرکت ویرا پرتو تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

پروژکتور تبلیغاتی و کاربرد آن

پروژه ها

لوگو پروژکتور اسلایدی
لوگو پروژکتور دیواری
لوگو پروژکتور پیاده رویی
لوگو پروژکتور پزشکی
لوگو پروژکتور کافی شاپ
لوگو پروژکتور تالار و سالن پذیرایی

اطلاعات تماس

  • ایران ، تهران ،پارک فناوری پردیس ، ساختمان مرکز رشد نخبگان، شرکت دانش بنیان ویرا پرتو
  • 02174391414
  • viraparto.co@gmail.com